Співробітники КУП НАНУ взяли участь у Загальних зборах Відділення історії, філософії та права НАН України до 100 – річчя від часу заснування НАН України

6 Грудня, 2018

06 грудня 2018 року відбулися Загальні збори Відділення історії, філософії та права Національної академії наук України присвячені 100 – річчю від часу заснування Національної академії наук України. Організатором заходу виступила – Національна академія наук України.

zsb1.jpg

zsb2.jpg

zsb3.jpg

Роботу Загальних зборів розпочав В.А. Смолій академік – секретар, Відділення історії, філософії та права Національної академії наук України зі словами привітання учасникам заходу, у якому взяли участь перший віце-президент НАН України, голова Секції фізико-технічних і математичних наук НАН України академік Антон Григорович Наумовець; віце-президент НАН України, голова Секції суспільних і гуманітарних наук НАН України академік Сергій Іванович Пирожков; радник Президії НАН України академік Олексій Семенович Онищенко; головний науковий співробітник відділу історії та теорії соціології Інституту соціології НАН України доктор соціологічних наук Віктор Петрович Степаненко.

zsb4.jpg

zsb5.jpg

zsb6.jpg

На порядку денному були представлені доповіді про видатні досягнення та діяльність наукових шкіл і визначних вчених Академії, зокрема: провідного наукового співробітника відділу української історіографії Інституту історії України НАН України, доктора історичних наук О.В. Яся; Почесного ректора Київського університету права НАН України, директора Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, академіка НАН України, доктора юридичних наук Ю.С. Шемшученка; заступника директора Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, академіка НАПрН України О.В. Скрипнюка; директора інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, член-кореспондента НАН України А.М. Єрмоленка; завідувача відділу соціології Інституту соціології НАН України, доктора соціологічних наук Т.О. Петрушиної. Доповідачі Загальних зборів ознайомили присутніх із історією, здобутками й сучасним станом НАН України.

Вперше було представлено збірник документів і матеріалів «Національна академія наук – 100: головні тенденції розвитку і здобутки».

Постановою Президії НАН України від 27 вересня 2017 року до заходів з відзначення 100-річного ювілею Академії додатково включено запровадження Почесної відзнаки НАН України «До 100-річчя від часу заснування Національної академії наук України», а також підготовку книги «Нагороди НАН України».

zsb14a.jpg

zsb16.jpg

На ювілейній сесії відбулось вручення відзнак «Ювілейна почесна грамота на честь 100-річчя Національної академії наук України» та святкове подарункове видання узагальнюючої праці «Національна академія наук України. 1918–2018: до 100-річчя від дня заснування» учасникам Зборів, зокрема, представникам Київського університету права НАН України:
Бошицькому Ю.Л. – ректору КУП НАНУ, професору;
Бойку В.О.– проректору з перспективного розвитку та господарської роботи КУП НАНУ;
Тарасевич Т. Ю.– к.ю.н, доценту, декану юридичного факультету КУП НАН України;
Ожогану А. В. – к.філол.н., доценту, завідувачу кафедри іноземних мов;
Борисовій Т.М.– старшого викладача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАНУ;

Загрішевій Н.В. – к.ю.н., проректору з адміністративної, правової та виховної роботи КУП НАНУ;

Іванову В҅. М. – к.ю.н, професору кафедри загальнотеоретичних і соціально-гуманітарних дисциплін КУП НАНУ;
Перелигіній Р.В. – завідувачу аспірантури, к.ю.н., доценту кафедри цивільно– кримінально–правових дисциплін КУП НАНУ;
Семакову Г.С. – к.ю.н., доценту, професору кафедри цивільно–  кримінально–правових дисциплін КУП НАНУ;
Шкребцю Д.В. – к.ю.н., голові Ради трудового колективу КУП НАН України, доценту кафедри цивільно–  кримінально–правових дисциплін КУП НАН України.

zsb13.jpg
zsb12.jpg
zsb11.jpg
 zsb10.jpg
zsb9.jpg

gr2.jpg
 gr3.jpg
 gr4.jpg
 gr5.jpg
gr6.jpg

Колектив Київського університету права НАН України вітає своїх колег з отриманою нагородою.

podyaka.jpg