Співробітники та студенти І курсу КУП НАН України 19 червня 2015 р. відвідали Київський національний академічний театр оперети

23 Червня, 2015

У рамках проекту «Кроки до прекрасного», що діє під патронатом ректора КУП НАНУ, професора Юрія Ладиславовича Бошицького співробітники та студенти І курсу КУП НАН України 19 червня 2015 р. відвідали Київський національний академічний театр оперети, мюзикл «Труффальдіно із Бергамо».
     Мюзикл за мотивами п’єси Карла Гольдоні «Слуга двох панів»  – «Труффальдіно із Бергамо» отримав нове життя у стінах Київського національного академічного театру оперети. У постановці задіяні видатні  українські діячі мистецтв. Мюзикл дає можливість насолодитися чітко вибу-дуваної, глибоко проникливої драматургією, яка простежується навіть у костюмах героїв, а головне – побачити, як вдало «накреслено» психологія образів.

Надали можливість насолодитися чудовою акторською граю народні артисти України: Володимир Іванович Богомаз, Микола Юхимович Бутковський, Валентин Федорович Рожков; заслужені артисти України: Сергій Григорович Авдєєв, Сергій Григорович Бондаренко, Ігор Анатолійович Левенець, Тамара Анатоліївна Ходакова, Ірина Володимирівна Беспалова – Примак, та інші актори.
     Емоції переповнювали співробітників КУП НАН, а також студентів, вони отримали культурний заряд, та заохотилися до подальшого успішного навчання, розвитку. Юрист – це всебічно розвинута людина, з високим рівнем культури.