Співробітники та студенти КУП НАНУ з нагоди 17-річчя університету відвідали театр оперети

17 Грудня, 2012

17-річчя Київського університету права НАН України було відзначене багатьма урочистими  подіями,  серед яких надзвичайно яскравим стало відвідування студентами та співробітниками вистави Київського національного академічного театру  оперети «Welcome to Ukraine, або Подорож у кохання», організоване для колективу університету ректором, професором, заслуженим юристом України  Ю.Л. Бошицьким.

І хоча відвідування театру для студентів та трудового колективу Київського університету права є вже традиційним, адже третій рік під патронатом ректора діє проект «Кроки до прекрасного», перегляд цього мюзиклу  став  справжнім  подарунком, святом української музики, співу, танцю, молодості та краси.

Вразила красиво вплетена у музичний спектакль  за допомогою нових технічних  можливостей тема кохання.  Інтернет, який поєднує сучасних молодих людей з різних країн, гармонійно поєднується з українськими народними, класичними та сучасними піснями, танцювальними композиціями. Прекрасні голоси солістів та хору, незабутні балетні номери утворюють чудову святкову  атмосферу на терені  України  XXI століття. Проходячи перешкоди та переживання, закохані рятують своє щастя у подорожі до України, або ж до кохання.

Завідувач бібліотеки
Т.Ю.Ярошевська