Студентка 4 курсу факультету міжнародних відносин взяла участь у роботі V Київської міжнародної моделі ООН

19 Листопада, 2013

12-15 листопада 2013 року у приміщенні Верховної Ради України за сприяння Представництва ООН в Україні спільно з ВМГО «Всеукраїнська Асамблея Молоді», народними депутатами Верховної Ради України та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка проходила V Київська Міжнародна Модель Організації Об’єднаних Націй/ V Kyiv International Model United Nations, у якому брала участь студентка 4 курсу факультету міжнародних відносин, спеціаліст відділу міжнародних зв’язків і грантів, президент молодіжного клубу інтернаціональної дружби IFCY Скорик Анастасія.

Київська Міжнародна Модель Організації Об’єднаних Націй – це рольова гра, в ході якої імітується робота різних інституцій ООН згідно до Статуту ООН та керуючись офіційними нормами і законами діяльності ООН. У Києві Міжнародне моделювання ООН
проводиться з 2009 року.

Учасниками 5-ої Київської Міжнародної Моделі ООН стало близько 150 учасників із 25 країн світу, серед них: студенти та аспірантів із різних начальних закладів України й інших країн, граючи ролі дипломатів, обговорюючи міжнародні кризи та інші складні глобальні питання, готували й ухвалювали резолюції щодо проблем міграційної політики та роль молоді в сучасних глобалізаційних процесах. В якості експертів та почесних гостей були запрошені народні депутати України, представники дипломатичних місій в Україні, міжнародних організацій, державних структур, видатні науковці.

Темою цьогорічного засідання Генеральної Асамблеї стала «Міграційна політика: практика та проблеми реалізації, перспективи врегулювання». Шляхом дискусій, переговорів та дебатів, учасники намагалися знайти вирішення багатьох світових проблем та конфліктів. Зокрема, Анастасія Скорик взяла активну участь у моделюванні Міжнародного суду ООН у якості відповідача у справі «Питання, що стосуються зобов’язань з переслідування або екстрадиції (Бельгія проти Сенегалу) / Questions relating to the Obligation to Prosecute or Extradite (Belgium v. Senegal)» та у роботі Комісії з попередження злочинності та кримінального правосуддя / Commission on Crime Prevention and Criminal Justice, темою засідання якої була «Зміцнення заходів профілактики та кримінально-правових заходів з протидії торгівлі людьми / Strengthening Prevention Measures and Criminal Justice Responses to Human Trafficking».

Участь у зазначеному заході надала можливість не лише поглибити свої знання та навички юриста, але й удосконалити юридичну термінологію на англійській мові, розвинути зв’язки зі студентами інших вишів України.

Прес-центр відділу
 міжнародних зв’язків і грантів