Студентка ІІІ курсу факультету міжнародних відносин Тамара Кортукова – переможниця конкурсу на отримання стипендії Європейського Форуму Альпбаха!

18 Червня, 2013

Нещодавно Київською ініціативною групою Європейського Форуму Альпбаха (Австрія) було оголошено конкурс для студентів України на отримання 2-х стипендій для участі у вищезазначеному форумі, який має відбутись в австрійському  містечку Альпбах у серпні поточного року.
   У конкурсі, який відбувся 15 червня 2013 року, взяли участь студенти, які представляли більш ніж 20 українських вишів. Серед студентів КУП НАНУ, які брали участь у конкурсі, також була студентка ІІІ курсу факультету міжнародних відносин Тамара Кортукова.
   Серед конкурсних матеріалів, наданих до журі, студентка представила проект «Безробіття серед молоді», підготовлений при підтримці відділу міжнародних зв’язків і грантів КУП НАНУ. На думку журі, у своєму проекті Тамара Кортукова найбільш успішно, порівняно з іншими конкурсантами, розкрила зміст проблеми, чітко окреслила її актуальність та на належному рівні обґрунтувала запропоновані шляхи її вирішення.
   Таким чином, відповідно до рішення поважного журі переможцями конкурсу стали студент КНЕУ ім. Вадима Гетьмана та студентка КУП НАНУ Тамара Кортукова.

qqqqq.png

Вітаємо Тамару Кортукову з високим результатом участі у конкурсі та бажаємо подальших успіхів у досягненні поставлених цілей!