Студентка КУП НАНУ є лауреатом конкурсу «Україна ХХІ століття: цивілізаційний вибір»

24 Травня, 2013

23 травня 2013 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, відбулося нагородження переможців Конкурсу «Україна ХХІ століття: цивілізаційний вибір». Конкурс проводився Інститутом стратегічних оцінок при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна».
     Метою конкурсу було: з’ясувати ставлення студентської молоді до пріоритетів зовнішньої політики України, її позаблокового статусу, стратегії європейської чи євразійської інтеграцій з урахуванням нових економічних і політичних реалій у світі – кризових явищ та ізоляціоністських настроїв у Євросоюзі, активізації дій Росії щодо формування Євразійського союзу.

Участь в конкурсі від Київського університету права НАН України брала Озерова Катерина, студентка 2-го курсу факультету міжнародних відносин.

Директор Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка Валерій Копійка відкрив конференцію. Леонід Кучма виступив з промовою «Україна ХХІ століття: цивілізаційний вибір». У конференції взяли участь: Міністр МЗС України Леонід Кожара, який у своєму виступі стисло ознайомив учасників конференції з актуальними питаннями зовнішньої політики України; Міністр МЗС (1990  – 1994 рр., 2000 – 2003 рр.) Анатолій Зленко; Міністр МЗС (2007 – 2009 рр.) Володимир Огризко. Також конференцію відвідали провідні політики і експерти.
     Студенти українських ВНЗ, які брали участь у конкурсі, мали змогу виголосили свої доповіді. Закінчилася конференція нагородженням переможців стипендіями Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» та врученням дипломів.
     В цьогорічному конкурсі взяли участь 774 конкурсанти з усіх регіонів України.
     Завдяки наполегливій праці, старанню та високому рівню конкурсної роботи студентка КУП НАНУ стала лауреатом конкурсу.

Привітаємо студентку Озерову Катерину із високими показниками і достойною презентацією Київського університету права НАН України!