Студентка КУП НАНУ отримала стипендію Київського міського голови

19 Листопада, 2013

15 листопада 2013 року, напередодні Міжнародного дня студента Київська міська державна адміністрація відзначила найкращих представників вищих навчальних закладів. Студенти отримали стипендію та одноразову премію Київського міського голови, а також Подяки голови Київської міської державної адміністрації.
     Серед студентів, які отримали стипендію була також представниця Київського університету права НАН України Кортукова Тамара, студентка IV курсу факультету Міжнародні відносини.
     Привітати молодь з Міжнародним днем студента завітали також заступник голови КМДА Віктор Корж, голова постійної комісії Київради з питань сім’ї, молоді та спорту Віктор Наумко, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту – начальник управління сім’ї, молоді та спорту Вадим Костюченко.

Досягти таких результатів студентці допомогли висококваліфікований професорсько-викладацький склад Київського університету права, який своєю кропіткою працею допомагає кожному студенту стати конкурентоспроможним.

Вітаємо Тамару Кортукову
з високим результатом та бажаємо подальших успіхів у досягненні поставленої мети!