Студентка КУП НАНУ взяла участь у Всеукраїнському молодіжному екофестивалі «Біле озеро».

9 Серпня, 2012

Дванадцятий рік поспіль на Рівненщині  проходить Всеукраїнський молодіжний мистецький соціально-екологічний фестиваль «Біле озеро», що завжди збирає навколо себе  цілу плеяду молодих й талановитих музикантів, співаків, танцівників та митців.  Крім концертної програми, у рамках  фестивалю відбулися уже традиційні акції «Чисте довкілля» та «Молодь за здоровий спосіб життя». Соціальні педагоги проводили роз’яснювальні бесіди про проблеми ВІЛ-СНІД, наркоманію та алкоголізм.
     Вже вдруге з великої фестивальної сцени перед сотнями гостей та відпочивальників  виступила  Юлія Сіончук,  студентка ІІІ курсу КУП НАНУ – талановита  молода співачка, міс глядацьких симпатій загальноміського конкурсу «СтудМісКиїв – 2012», яка вміло та вправно продемонструвала свою вокально-виконавську майстерність, як сольно так і в дуеті з учасником шоу “Ікс-фактор” – Радміром  Мухтаровим, за що  була відзначена організаторами фестивалю подякою та дипломом учасника фестивалю.

Юлія Сіончук – одна з найактивніших студенток КУП НАНУ, яка постійно бере участь у загальноуніверситетських  креативних проектах: «Майбутнє України в руках талановитої молоді», «У світі прекрасного»  та загальноміських проектах, акціях, святах, популяризуючи серед студентської молоді міста сучасні  світові та українські народні пісні. Репертуар Юлії різноманітний та багатогранний. Вона ніколи не зупиняється на досягнутому, завжди наполегливо працює над вдосконаленням своїх  вокальних даних.
     У урочистій церемонії відкриття фестивалю взяли участь почесні гості: Олексій Губанов – заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації, Михайло Волинець – начальник відділу у справах сім’ї та молоді Рівненської обласної державної адміністрації, інші громадські та культурні діячі.

Інна Шаркова