Студентська наука відкриває нові кордони

8 Грудня, 2016

Упродовж 5-ти днів студентська делегація Київського університету права НАН України на чолі з ректором Ю.Л. Бошицьким, брала участь у відповідальному представницькому форумі – міжнародній конференції з інтелектуальної власності, організованої Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (далі – ВОІВ) спільно з Київським університетом права НАН України та Ізраїльським центром ОНО. Захід відбувся у Женевській штаб-квартирі ВОІВ у Швейцарії.
     Позаду хвилюючі моменти виступів студентів університету: Христини Приступи, Вікторії Куліковської та Евеліни Сабової, які здобули цінний досвід публічних виступів англійською мовою перед представниками юридичної еліти Швейцарії, Ізраїлю, України, а також участі в обговоренні міжнародних проблем захисту авторських прав.
     Високо оцінили присутні змістовну доповідь ректора КУП НАН України Юрія Бошицького, професора, Заслуженого юриста України.

Незабутніми також залишаться моменти неформального спілкування з авторитетним керівництвом ВОІВ, молодими науковцями, емоційною кульмінацією яких став вокальний виступ Христини Приступи з українською етнічною піснею. Директор Департаменту країн з перехідною та розвиненою економікою ВОІВ Міхал Швантнер відзначив, що вперше за останнє десятиліття завдяки ліричній пісні, відбулося не лише наукове, а й емоційне єднання однодумців-інтелектуалів з різних країн.
     Назавжди запам’ятають студенти і знайомство з визначними місцями Женеви: величними Кафедральним Собором і Православним храмом, всесвітньо відомим Женевським озером з майже ручними лебедями, які насолоджувалися українськими гостинчиками у вигляді печива. Делегація в захваті від Женевської картинної галереї, яскравого квіткового годинника і вражаючого фонтану заввишки 147 метрів. Ще довго згадуватимуть вони затишну атмосферу Женевських кав’ярень, прогулянку на катері, з оглядом міста, а також привітних місцевих мешканців.

Окрема подяка фаховому помічнику і гіду української делегації Касиму Величко – випускнику Київського університету права, аспіранту КУП НАН України, а нині стажеру ВОІВ, з яким організація продовжила контракт ще на рік, за продемонстровану професійність та ерудицію.

Всю палітру незабутніх вражень від участі у конференції і знайомства зі Швейцарією студенти університету відчули завдяки ректору Ю.Л. Бошицькому і навчанню в Київському університеті права НАН України.

Прес-центр КУП НАНУ