Студентський актив КУП НАН України привітали Раду ветеранів Святошинського району з Днем визволення Києва від німецьких окупантів

7 Листопада, 2011

Ветерани, живіть! Ветерани, живіть!
                                                                    Не лишайте Ви нас, ветерани…

05.11.2011 року відбулася зустріч студентського активу Київського університету права НАН України та Радою ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району міста Києва з нагоди 68-ї річниці звільнення міста Києва від німецьких загарбників.

У делегацію від студентів увійшли: Осядла Марія, студентка V курсу, Плавинська Марта, заступник президента студентського парламенту, Кулик Олена, голова комітету інформації, Михальов Максим, помічник проректора з гуманітарної освіти та виховної роботи, та Берлінова Тетяна, помічник проректора з гуманітарної освіти та виховної роботи.

Представники студентського самоврядування долучилися до щирих привітань ветеранів із героїчним святом. Осядла Марія звернулася до учасників заходу з вітальним словом, у якому подякувала ветеранам за героїчне минуле, висловила вдячність за теплу зустріч та запропонувала послуги юридичної клініки «Фенікс». Голова комітету інформації Кулик Олена наголосила на тому, що двері нашого вишу завжди відчинені для шановних гостей та запросила ветеранів долучатися до заходів, що відбуватимуться у стінах університету.

Студенти, від імені всієї студентської громади університету передати ліки, подарунки та квіти. Зокрема, Берлінова Тетяна передала Раді ветеранів колаж, на якому зображені незабутні зустрічі із представниками ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району міста Києва.

На урочистому заході, вагомою подією стала пролонгація Меморандуму про взаємопорозуміння та співпрацю між Головою Ради ветеранів Полухіним Сергієм Михайловичем та заступником президента студентського парламенту КУП НАН України Плавинською Мартою. Документ спрямований на продовження встановлення тісної співпраці між сторонами меморандуму у культурно-просвітницькій сфері діяльності.

Після офіційної частини заходу, Михальов Максим, продекламував власну поезію та тему героїчної слави ветеранів, які були безпосередніми учасниками воєнних дій за визволення нашої столиці у роки Великої вітчизняної війни. Учасники хору «Солдатська слава» та «Святошинські молодиці» при Раді ветеранів Святошинського району для присутніх виконали пісні, що не залишили байдужим жодного із учасників даного заходу.

Інформацію підготувала голова комітету інформації

студентського парламенту КУП НАН України

Кулик Олена