Студентський актив КУП НАНУ взяли участь толоці на території Музею народної архітектури та побуту Пирогово

21 Травня, 2013

За доручення  Юрія Бошицького, ректора, професора, заслуженого юриста України  студентський актив КУП  НАНУ взяв участь у толоці на території Музею  народної архітектури та побуту Пирогово.

Студенти  КУП  НАНУ облагородили територію Нового села Закарпатської обл. Слід зазначити, що  Андрій Крук  не тільки відмінно навчається, а на толоці майстерно володів  старовинним українським ремеслом скошування трави. Величко Касим зумів організувати студентську громаду  на певних організаційних  роботах садівництва( обкопування молодих дерев, висадження молодих саджанців).

На завершення толоки студенти мали змогу в рамках «Пізнай свій край» ознайомитися з експозиціями «Нового села України» , зокрема з  етнографією та побутом  населення  України.

Наталія Чернега