Студентський актив КУП НАНУ взяв участь у відзначенні Дня пам`яті жертв політичних репресій

22 Травня, 2013

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України  №1 /9 -323, на доручення ректора Юрія Бошицького, професора, заслуженого юриста України студенти КУП  НАНУ  поклали  вінок до пам`ятного знаку  могили репресованих групи Косинки.
     На ділянці № 7 Лук`янівського   історико-меморіального заповідника знаходиться  братське поховання 28 діячів культури,  письменників,  розстріляних 15—17 грудня 1934 року (група Косинки).  Розстріляну інтелігенцію похапцем було зарито вночі. На  місце розстрілу дослідникам  трагедії вказала дружина  Григорія Косинки.
     Щороку в третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій, встановлений указом Президента України   від 2004 року.

На території  Лук`янівського історичного  некрополя, колишнього Центрального кладовища м. Києва,  розташовані поховання цілої плеяди видатних діячів держави, науки та культури.
     Студенти відвідали при заповіднику музейну кімнату,  де представлені експозиції про діяльність «достойників», похованих на території Лук`янівського заповідника:  В.М. Корецький Ю. Глушко-Мова.