Студентський парламент КУП НАНУ провів благодійну акцію «Усмішка дитини – це твій імідж, Україно!»

21 Грудня, 2016

У рамках загальноуніверситетського проекту «Передаймо тепло своєї руки маленькій дитині», що діє в університеті під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького, студентський парламент напередодні Нового року та Різдва Христового відвідали навчальний комбінат Святошинського району міста Києва «Світчадо» та провели благодійну акцію «Усмішка дитини – це твій імідж, Україно!».

Даній акції передувала різдвяна благодійна ярмарка «Купон – 21», що у свою чергу була приурочена до 21-ої річниці заснування Київського університету права НАН України. Слід зазначити, що професорсько-викладацький колектив, працівники університету, студенти охоче купували смаколики, випечені студентами та викладачами. Найпопулярнішим смаколиком був медяник «Київський університет права – 21».

Вилучені кошти від благодійної акції були розподілені для закупівлі канцтоварів вихованцям навчального комбінату «Світчадо» та для привітання ветеранів Святошинського району, з якими 24 грудня відбудеться пролонгація угоди про співпрацю студентського парламенту. Юрій Ладиславович передав вихованцям м’які іграшки для ігрової кімнати та наголосив, звертаючись студентів-координаторів проекту, що юрист – це слово в своїй семантиці має значення справедливість. Тому природньо. Що майбутні юристи зі студентської лави, беручи участь в благодійних акціях, долучаються до християнських традицій напередодні світлих Різдвяних свят приносити радість дітям, тим, хто потребує уваги.

Прес-центр КУП НАНУ