7 Травня, 2014

16 квітня 2014 року за ініціативи Президента Студентського парламенту КУП НАНУ Дар`ї Полінської та Голови Ради самоврядування курсантів та аспірантів НАСБУ Поліщука  Ігоря  між представниками керівного складу обох вишів відбулася зустріч для налагодження  нових ділових, наукових та студентських відносин.
     На сьогодні в місті Києві постала непередбачена гостра проблема з гемотрансфузійною  домогою  хворим людям. У зв’язку з цим Рада самоврядування курсантів та аспірантів Національної академії Служби безпеки України ініціює Благодійну акцію на добровільних засадах стосовно безкоштовної донорської допомоги Київському міському центру крові.
     Голова Ради самоврядування курсантів та аспірантів НАСБУ Поліщука Ігоря звернувся до Президента Студентського парламенту КУП НАНУ Дар`ї Полінської з пропозицією долучитися до акції безкоштовної донорської допомоги для Київському міському центру крові, яку зараз реалізують більшість ВНЗ м. Києва.
     Враховуючи спільні пріоритети щодо розвитку активного  та соціально-збалансованого творчого суспільства, а особливо розглядаючи відповідну співпрацю, як дієвий механізм ефективної реалізації державної молодіжної політики, Студентський парламент усвідомлює важливість поліпшення зовнішніх зв’язків студентства з іншими ВНЗ нашої столиці.
     Саме тому, підписавши Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю, студентський актив поповнює когорту важливих та широкомасштабних однодумців нашої столиці і долучається до акції безкоштовної донорської допомоги для Київському міському центру крові.

Безперечно, що студентський меморандум між КУП НАНУ та НАСБУ стане важливим кроком на шляху розвитку спільної діяльності у вищезазначених ракурсах.
     Ініціюючи дану акцію, представники керівного складу обох вишів мають на меті в, подальшому, заохотити студентську молодь всієї України долучитися до участі в даному заході до Всеукраїнського дня донора.
     Допомагаючи таким чином онкохворим дітям, ми отримуємо можливість подарувати дітям надію на одужання та щасливе майбутнє.