Студентський Парламент Київського Університету Права НАН України підписав Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю із Студентською Радою Національного Університету Києво-Могилянської Академії

1 Квітня, 2014

27 березня 2014 року на запрошення голови Студентської ради  НаУКМА Назара Мочули представники керівного складу Студентського парламенту КУП НАНУ – Заступник президента Студентського парламенту КУП НАНУ Сергій Швидкий та Голова комітету інформації та студентських пропозицій Андрій Наруцький  прибули до НаУКМА для налагодження  нових ділових, наукових та студентських відносин. На зустрічі обговорювались питання діяльності ОСС в цілому в кожному з університетів та проекти між студентської співпраці у майбутньому.
     За дорученням Дар`ї Полінської, Президента Студентського парламенту КУП НАНУ, делеговані учасники від вишу проінформували своїх партнерів про діючу модель Студентського парламенту та пропозиції щодо співпраці.
     За результатами проведених переговорів було підписано меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Студентським парламентом Київським університетом права НАН України та Студентською радою Національного Університету Києво-Могилянської Академії.
     Даний  меморандум було укладено з метою сприяння гармонійному розвитку студентських громад у вишах столиці, утвердження норм моралі, в основі яких лежить захист законних прав та свобод студентської молоді в цілому та інтересів кожного студента, який цього потребує, окремо.
     Враховуючи спільні пріоритети щодо розвитку активного  та соціально-збалансованого творчого суспільства, а особливо розглядаючи відповідну співпрацю, як дієвий механізм ефективної реалізації державної молодіжної політики, Студентський парламент усвідомлює важливість поліпшення зовнішніх зв’язків студентства з іншими ВНЗ нашої столиці.
     Безперечно, що студентський меморандум між КУП НАНУ та НаУКМА стане важливим кроком на шляху розвитку спільної діяльності у вищезазначених ракурсах.