Студентський Парламент Київського Університету Права НАН України підписав Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю із Студентським парламентом Академії Адвокатури України

1 Квітня, 2014

28 березня 2014 року за ініціативи Президента Студентського парламенту КУП НАНУ Дар`ї Полінської та на запрошення Голови Студентського Парламенту ААУ  Тетяни Огаренко  представники керівного складу Студентського парламенту КУП НАНУ прибули до ААУ для налагодження  нових ділових, наукових та студентських відносин.
     Президент Студентського парламенту КУП НАНУ Дар`я Полінська проінформувала присутніх про діяльність студентського самоврядування КУП НАНУ та поділилися своїми ідеями та пропозиціями з Головою Студентського парламенту ААУ Тетяною Огаренко.
     В свою чергу Голова Студентського Парламенту ААУ Тетяна Огаренко розповіла учасникам зустрічі про їх систему студентського самоврядування, ідеї та пропозицію щодо тісної співпраці.
     Також Голова Студентського Парламенту ААУ Тетяна Огаренко провела коротку екскурсію по Академії Адвокатури України, де студентам були представлені виставка картин присвячена 200 річчю від дня народження Тараса Шевченка.

За результатами переговорів було підписано меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Студентським парламентом Київським університетом права НАН України та Студентською радою Академії Адвокатури України.
     Цей меморандум стане великим кроком у співробітництві між Студентським Парламентом Київського Університету Права Національної Академії Наук України та Студентським Парламентом Академії Адвокатури України.