Студентство КУП НАН України відсвяткувало День Святого Валентина

24 Лютого, 2011

Кожного року 14 лютого студенти всієї планети святкують день закоханих. Для студентів Київського університету права це свято не є винятком. Кохання — найзагадковіше з усіх людських почуттів. Воно надихало поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. І, якби поставити собі за мету прочитати все, що написано про нього, людині не вистачило б цілого життя. Не випадково існує багато чарівних легенд, обрядів, ритуалів, заснованих на цьому прекрасному почутті. Одним із таких свят є День Святого Валентина. Воно не має глибокої релігійної основи, а пов’язане із зворушливою історією закоханих.

У цьому році студенти Київського університету права  теж не забули стару традицію і весело відсвяткували свято  дня закоханих.
     В університеті була створена святкова атмосфера. Університет був святково прикрашений, панувала атмосфера кохання. Святкові Купідони квіти, листівки ,серця, надувні кульки  допомагали  тим, хто  ще не знайшов своє кохання відчути чарівність цього свята.

Традиційно в університеті працювала пошта «Святого Валентина», де кожен міг надіслати святкову «Валентинку» з теплими словами своїй другій половинці та будь-якій людині, якій хотів виразити свої щирі почуття. Допомогли зберегти анонімність «Валентинок» та швидко і правильно доставити до адресата – крилаті ангели Купідони.

Студенти вирішили внести щось нове у святкування  свята  дня закоханих  і організували  роботу «Палацу урочистих подій» Київського університету права, де було зареєстровано 5 сімейних щасливих закоханих  пар.
     У  цей день студенти   відчули чарівну мить  створення нової сім’ї,  спробували відчути повну відповідальність одного перед одним. Студенти вирішили спробувати перенести свої відношення в побуті на папір. Свідоцтвами про шлюб закохані скріпили свої відносини на 4 дні.
Завершенням свята стала святкова вечірка, де кожен  зміг чарівно привітати свою дорогу людину.

Статтю підготувала

студентка 1 курсу Остапенко Анна