Студентство КУП НАН України вітає Раду ветеранів Святошинського району в стінах рідного університету

20 Січня, 2012

18 січня 2012 року відбулася урочиста зустріч адміністрації КУП НАН України та студентства з делегованими представниками від Ради ветеранів Святошинського району 8-го мікрорайону. Знаковим є те, що перший спільний захід у Новому 2012 році відбувся саме у стінах Київського університету права НАН України.
     Продовжуючи плідну співпрацю на основі Меморандуму про взаємопорозуміння та співпрацю від 05 листопада 2011 року, зустріч була присвячена різдвяним святам та Святому Водохрещу.
Святкова подія розпочалася зі української народної пісні, яку виконали учасники хору «Солдатська слава» та «Святошинські молодиці». В знак великої вдячності за співпрацю між Київським університетом права НАН України та Радою ветеранів Святошинського району, гості піднесли ректорові на вишитому рушникові хліб-сіль, уквітчаний  калиною, що за давньою українською традицією символізує шану.
     У вітальному слові, ректор КУП НАН України, проф. Юрій Ладиславович Бошицький привітав присутніх з Новим 2012 роком та Різдвяними святами, подякував за теплі щирі вітання, висловивши сподівання на подальшу плідну співпрацю.
     Левківська Галина Петрівна, проректор з гуманітарної науки та виховної роботи КУП НАН України, висловила слова вдячності ветеранам за приклад, який вони демонструють своїм життєвим досвідом студенству.
     Голова Ради ветеранів Святошинського району, Полухін Сергій Михайлович презентував університету книги, присвячені висвітленню подій Великої Вітчизняної війни, та збірки поезій доктора педагогічних наук Бронислава Сергійович Адамовича. Студентський актив щиро подякував за знакові подарунки. В свою чергу, від адміністрації навчального закладу Юрій Ладиславович подарував шановним гостям пам’ятні сувеніри, останній випуск газети КУП НАН України «Калейдоскоп університетських подій» та почастував (за народним звичаєм) щедрівників фольклорних колективів ансамблю «Солдатська Слава» духмяними пиріжками.
     Атмосфера зустрічі була пронизана піднесеним настроєм. Народні пісні та традиції, вишиванки, в які були вбрані учасники заходу, налаштовували на дух національної культури. Кульмінацією свята стала щедрівка виконана хором «Солдатська слава» та «Святошинські молодиці», яка не залишила жодного байдужим.

Інформацію підготувала голова комітету інформації
студентського парламенту КУП НАН України
Кулик Олена