Студенти 1 курсу КУП НАН України взяли участь у зйомках програми «Знайдемо вихід» на «1 Національному» каналі

17 Грудня, 2009

В центрі уваги програми – актуальні проблеми українського сьогодення: питання житла, здоров’я, достатку, самореалізації, екології тощо. Тема передачі на якій ми біли присутні – «Моральний вибір: зустріч поколінь» є дуже актуальною. На прикладі окремих людей – головних героїв – розглядалися реальні складні життєві ситуації і були запропоновані декілька способів виходу з них. Студенти 1 курсу Вадим Гурин, Анна Панькова, Анна Дорошенко та Ярослав Шевченко мали нагоду поспілкуватися з видатними особистостями сучасності: політиками, освітянами, громадськими діячами. Студенти взяли участь у дискусіях, які відбувались на вищому рівні. Дякуємо адміністрації університету за чудову нагоду поспілкуватися з культовими особистостями сьогодення.

Вадим Гурин

Фото: Ярослав Шевченко