Студенти-консультанти юридичної клініки «Фенікс» відвідали Апеляційний суд міста Києва

22 Грудня, 2016

Нещодавно студенти-консультанти юридичної клініки «Фенікс» Київського університету права НАН України відвідали Апеляційний суд міста Києва. Правова освіта та здобуття нових знань відбувається не тільки в стінах рідної альма-матер, а й шляхом ознайомлення майбутніх правників з роботою усіх органів держаної влади, в тому числі і судової влади України.
     Тож долучитися через практичний екскурс до роботи суддів і працівників апарату суду, ознайомитись із залами судових засідань, а також з музеєм суду – таку можливість для студентів КУП НАН України надав Апеляційний суд міста Києва в рамках Дня відкритих дверей, який був проведений 20 грудня 2016 року. День відкритих дверей – це можливість побачити роботу суду зсередини. Програма проведення заходу включала в себе екскурсію будівлею Апеляційного суду міста Києва та бесіду з суддями-спікерами, на якій можна було поставити запитання, що цікавили студентів.
     Свою розмову зі студентами-консультантами юридичної клініки «Фенікс» КУП НАН України, педагог та юрист за освітою, суддя судової палати з розгляду цивільних справ, Олена Лапчевська розпочала із біографічного екскурсу своїм професійним шляхом та поділилася власним баченням реалій суддівського життя. Суддя розповіла студентам про  вміння чинити психологічний опір стресовим ситуаціям та про емоційне забарвлення судових буднів.

З метою вдосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців Апеляційний суд міста Києва забезпечив присутність студентів-консультантів юридичної клініки «Фенікс» КУП НАН України  у  чотирьох відкритих судових засіданнях під час розгляду цивільних справ. Студенти уважно  спостерігали за реальним судовим процесом, та звернули увагу на важливість правильного застування норм цивільно-процесуального законодавства України.
     По закінченні зустрічі студенти висловили слова подяки керівництву Апеляційного суду м. Києва, судді Олені Лапчевській та колективу Прес-служби Апеляційного суду міста Києва за надану можливість долучитися до роботи суду, поспілкуватися з суддя та бути присутніми під час відкритих судових засідань.  Подібні заходи сприяють формуванню високопрофесійних навичок та вмінь у майбутніх фахівців у галузі юриспруденції та допомагають розвинути високий рівень правової свідомості та правової культури студентської молоді.

Прес-центр КУП НАН України