Студенти-координатори відвідали творчий вечір Естрадного оркестру Державної служби з надзвичайних ситуацій України

18 Грудня, 2015

У рамках загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного», що діє в університеті під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького,  новообрані студенти-координатори відвідали творчий вечір з нагоди 17-річчя Естрадного оркестру Державної служби з надзвичайних ситуацій України. Даний захід відбувався у Центрі культури і мистецтв МВС України. В урочистостях взяли участь заслужені артисти України, музиканти, молоді співаки серед яких і Олексій Козярєв, творчий партнер КУП НАНУ.  Новообрані координатори проекту отримали неймовірне задоволення від звучання класичних та народних інструментів. Студенти занурилися в святкову атмосферу виконаних пісень під акомпонимент оркестру.

Студенти-координатори дякують адміністрації університету за надану можливість відвідати концерт, адже юристи мають культурно збагачуватися.