Студенти КУП НАН України беруть участь у Всеукраїнському тижні права

11 Грудня, 2014

8 грудня 2014 року студенти Київського університету права НАН України відвідали «Академію адвокатури України», де проводилося урочисте відкриття Всеукраїнського тижня права.
    Під час засідання майбутні юристи почули вітальне слово від заступника міністора юстиції Бондарчука І.В., народного депутат України Вінника І.Ю., керівника проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девіда Вона, ректора ТОВ «Академія адвокатури України» Варфаломеєвої Т.В., голови Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України Бутенка А.П. та прослухали лекцію начальника Служби у справах дітей м. Києва Кулеби М.М. на тему «Реалізація права дитини-сироти на виховання в сім’ї (деінституалізація, профілактика соціального сирітства)». Лекція проходила в дискусійній формі, під час якої студенти КУП НАНУ мали змогу задати питання, які є важливими для нашого суспільства: з приводу призначення покарання дітям – безхатчінкам, які скоїли злочин (Мусевич Олександр студент 3 курсу); щодо заходів які Служба застосовує стосовно попередження насильства у сім’ї (Замятин Микита – студент 2 курсу).

Студенти КУП НАН України із задоволенням прийняли участь у відкритті Всеукраїнського тижня права.