Студенти КУП НАН України до Міжнародного дня студента провели в школі №169 профорієнтаційний захід

19 Листопада, 2010

З нагоди відзначення Міжнародного дня студентів і з метою профорієнтації, студентка навчальної групи Д-13 Ольга Безугла відвідала школу №169, яку закінчила в цьому році. Cтудентів нашого університету з радістю зустрічають у навчальних закладах, де вони раніше навчалися. Доказом цьому факту є зустріч Анни Безуглої особисто з директором школи – Людмилою Георгіївною Маняченко, якій наша студентка презентувала буклети університету, наукові видання, газети і розповіла про навчання в КУП НАН України. Також необхідно зазначити той факт, що Людмила Георгіївна запропонувала представниці нашого університету розповісти про навчання школярам та дала дозвіл на виступ у декількох класах. Так, школярі дізналися про День відкритих дверей, який заплановано на 20 листопада 2010 року та про те, як реалізується навчально-виховний процес, запроваджений в університеті.

Дуже приємно констатувати, що найкращою і найефективнішою рекламою нашого навчального закладу є презентація університету студентами, котрі з гордістю розповідають школярам про студентське життя в студентській родині Київського університету права Національної академії наук України.