Студенти КУП НАН України напередодні Дня Перемоги віншували ветеранів Великої Вітчизняної війни

5 Травня, 2012

Напередодні Дня Перемоги (5 травня 2012 року) студенти КУП НАНУ віншували дорогих ветеранів Великої Вітчизняної війни 8-го мікрорайону Святошинського району в м. Києві з Днем Перемоги. Голова Ради ветеранів Полухін Сергій Михайлович звернувся до присутніх з вітанням та констатацією сумних і радісних фактів 1941-1945 років. До привітального слова, за дорученням ректора, профессора, Заслуженого юриста України Юрія Бошицького, долучилася проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Галина Левківська. Вона зазначила, що для виховання студентів КУП НАН України данні зкстрічі мають величезне значення. Ветерани своїм повсякденним життям надають приклад студентам зрозуміти терміни: товарищ, побратим, друг… Вони допомогають нам, освітянам, виховувати майбутніх юристів і бути впевненими у справжній дружбі зі старшим поколінням.

Марта Плавинська, заступник президента студентського парламенту КУП НАН України, яка за дорученням студентського парламенту, підписала Меморандум про співпрацю з ветеранами Великої Вітчизняної війни, зазначила, що студентська родина КУП НАН України сприймає героїчне і трагічне минуле душею і серцем, розуміє, що на плечі її ровесників 1941-1945 років випало складне випробування грізних років війни, на їх плечі була покладена відповідальність за збереження миру і свободи України. Слава всім, хто дожив до сьогоднішнього дня. Схиляємо голови перед подвигами наших дідів, прадідів…
     Інна Шаркова, керівник культурно-дозвіллєвої діяльності КУП НАНУ із фольклорним ансамблем «Рожаниця» подарували яскраве музичне вітання, яким ветерани проникнулися до сліз.
     Михальов Максим, студент ІІ курсу, привітав присутніх авторською поезією про жахливі лихоліття війни 1941-1945 років «Они расскажут…».

До присутніх з вітальним словом від організації ветеранів України, Ради Київської міської організації ветеранів звернулася Матвєйцова Тетяна Олександрівна, голова комітету по роботі з жінками.