Студенти КУП НАН України напередодні Різдва відвідали поранених захисників в госпіталі

23 Грудня, 2023

22 грудня 2023 року здобувачі Київського університету права НАН України на чолі з ректором Юрієм Бошицьким відвідали Головний військовий клінічний госпіталь для передачі допомоги пораненим бійцям.

Візит не випадково відбувся саме напередодні Різдва — ми повинні пам’ятати, завдяки кому наділені можливістю відзначати зимові свята в родинному колі, та виказувати максимальну підтримку військовим, які такої змоги не мають.

Ми вирішили привітати військових не лише словом, а й ділом, тому було оголошено про збір коштів, предметів першої необхідності, теплого одягу та солодощів, щоб не лише забезпечити поранених необхідним, але й поділитися частинкою святкового настрою.

Ректор та здобувачі відвідали декілька відділень госпіталю та поспілкувалися з військовими, які перебувають там на лікуванні. У рамках такого незабутнього досвіду вдалося почути багато цікавих і, на жаль, болючих історій про їхнє перебування на лінії фронту.

Хочемо наголосити на необхідності підтримувати ЗСУ не тільки на свята, а й у будь-який час. Адже це люди, які, переборюючи власні страх і втому, відстоюють незалежність нашої держави.

Дякуємо кожному з наших військових за їхню тяжку роботу, яку вони щоденно виконують. Слава України! Героя слава!

Прес-Центр КУП НАНУ