Студенти КУП НАН України провели захід у рамках програми «Шевченківські дні в Україні» до 197-ої річниці від дня народження Великого Кобзаря

13 Березня, 2011

11.03.2011 року представниками студентського самоврядування КУП НАН України було організовано і проведено захід у рамках програми «Шевченківські дні в Україні».

Свято почалося співом національного гімну України і пройшло у надзвичайно теплій та дружній атмосфері.  Студенти активно взяли участь у дискусії, спрезентували цікаві та маловідомі матеріали про особисте і творче життя Великого Кобзаря. Пісня на вірші Тараса Шевченка «Бандуристе, орле сизий» і вірш «Мені однаково» у виконанні народного артиста України Богдана Ступки не залишили байдужими жодного з присутніх.

Особливу подяку за допомогу в організації і проведенні цього заходу заслуговують: Кулик Олена за презентацію про Шевченка-художника, Михальов Максим  за декламування власної інтимної лірики, Навроцький Дмитро  за технічне забезпечення допомогу під час проведення заходу.

Усе знесла й перемогла

його любові сила.

Того великого вогню

і смерть не погасила.