Студенти КУП НАН України привітали ветеранів Святошинського району м. Києва зі святами

27 Вересня, 2011

24 вересня 2011 року актив студентів університету привітав ветеранів 8-го мікрорайону Святошинського району міста Києва з Днем ветерана, Днем партизанської слави та Днем людини похилого віку (словами ветеранів Днем людини «літнього» віку).

Представники студентського самоврядування долучились до привітань шановних ветеранів, зокрема Олена Кулик, студентка 3 курсу, наголосила на невідповідальному та неповажному ставленні з боку державних органів до цих людей. Студенти університету запевнили, виправити таку ситуацію. Також Олена запропонувала ветеранам послуги юридичної клініки університету «Фенікс». Марта Плавинська, студентка 3 курсу, від імені студентів університету презентувала щирі подарунки та квіти. З піснею-подарунком від студентства до присутніх ветеранів звернулась Галина Шипиш, студентка І курсу КУП НАНУ, яка акапельно виконала народну пісню.

Проректор з гуманітарної освіти і виховної роботи Галина Левківська запропонувала Раді ветеранів Святошинського району взяти активну участь у проведенні виборів Президента студентського парламенту КУП НАН України у ролі спостерігачів та делегувати 2 особи. Ветерани підтримали таку пропозицію, пообіцявши обов’язково делегувати декілька осіб задля прозорого, чесного та демократичного проведення виборів.
   Після офіційної частини святкового заходу заслужений хор ветеранів подарував присутнім пісні та чарівні вірші про партизанську славу.

За дорученням ректора КУП НАН України, Заслуженого юриста України, заступника Голови Союзу юристів України, професора Юрія Ладиславовича Бошицького студенти пригостили присутніх запашними пиріжками, які були спечені в університетському кафе «Метелик».

Усі присутні зробили фотографію на згадку про даний захід.

Дякуємо Вам, любі наші, що Ви є!
Без Вашого минулого і теперішнього –
нема нашого теперішнього і майбутнього!
Олена Кулик,
Студентка 3 курсу КУП НАН України