Студенти КУП НАН України привітали ветеранів з Днем Перемоги в Інституті держави і права ім. В.М. Корецького

16 Травня, 2011

За дорученням ректора КУП НАН України, професора, заслуженого юриста України Юрія Бошицького представники студентського самоврядування 05 травня 2011 року привітали з Днем Перемоги ветеранів Великої Вітчизняної війни Інституту держави і права ім. В.М. Корецького, серед яких були присутні почесні доктори нашого університету:

Бабкін Володимир Дмитрович, доктор юридичних наук, професор, провідний науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України;
     Семчик Віталій Іванович, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, головний науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України;

Мурашин Геннадій Олександрович, кандидат юридичних наук, провідний науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України.
     Ветерани Великої Вітчизняної війни вразили присутніх своєю енергією, чуйним серцем і відкритою душею. Кожен з них розповів про ті страшні дні, коли кров’ю була полита наша земля, коли вони виборювали таку жадану для всіх нас незалежність і перемогли. Завдяки їхній мужності, честі, звитязі і відповідальності перед Батьківщиною, ми маємо змогу жити у мирі та злагоді.

До вітань академіка Юрія Сергійовича Шемшученка та інших співробітників інституту долучилась і молодь, зокрема: президент студентського самоврядування Марія Осядла побажала присутнім міцного здоров’я, добробуту і довголіття; Марта Плавинська, голова комітету інформації, наголосила на тому, що потрібно завжди пам’ятати подвиг ветеранів грізних років Великої Вітчизняної війни і цю пам’ять берегти в своєму серці; Максим Михальов продекламував власну поезію «Червоні роки», яка не залишила байдужими нікого з присутніх.

79797.jpg

На завершення, студенти віншували ветеранів Великої Вітчизняної війни квітами та вручили цінні подарунки від ректора університету.

Комітет інформації студентського самоврядування

КУП НАН України