Студенти КУП НАН України відвідали концерт у Колонній залі ім. М. В. Лисенка Національної філармонії України

22 Листопада, 2017
    У рамках проекту «Кроки до прекрасного», що діє під особистим патронатом ректора, професора, заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького найактивніші студенти Київського університету права НАН України та координатор зі студентських питань 21 листопада 2017 року були заохочені безкоштовними квитками на концерт «Хорал безсмертя», який пройшов у Національній Філармонії України.

Захід відбувся з нагоди Дня Гідності та Свободи, Пам’яті жертв Голодомору. Автор проекту – народна артистка України, лауреат міжнародних  конкурсів, президент Культурно-мистецького благодійного фонду «Київ-Класік» Євгенія Олександрівна Басалаєва. Проект «Хорал безсмертя» є вагомим внеском у зміцнення соборності Української держави, консолідації суспільства, сприяє розвитку дипломатичних відносин та міжнародних культурних зв’язків.

fila1s.jpg

fila2s.jpg

fila3s.jpg

Разом з Юрієм Ладиславовичем студенти мали змогу поспілкуватись з українським дипломатом, міністром закордонних справ України 2007-2009 років Володимиром Станіславовичем Огризко та багатьма іншими діячами культури.
    Також студенти мали можливість насолодились виставкою «Присвята Україні», де познайомились з роботами відомих сучасних українських художників: Валерія Франчука, Андрія Кулагіна, Олександра Білозора, Валентини Давиденко, Ірини Третяк.
    Саме такі заходи збагачують внутрішній світ людини, вчать цінувати прекрасне. Слід наголосити, що культурна складова є важливим фактором розвитку успішної особистості, що є важливим для майбутнього юриста.
    Студенти та координатор зі студентських питань висловлюють щирі слова вдячності Юрію Ладиславовичу за можливість відвідати Національну Філармонію та поспілкуватись з цікавими людьми.

fila5s.jpg

fila4s.jpg