Студенти КУП НАН України відвідали концерт відомої співачки, лауреата міжнародних конкурсів – Вікторії Рожковської

27 Квітня, 2012

25 квітня 2012 року в концертному залі Центру культури і мистецтв СБУ відбувся сольний концерт  лауреата багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів,  прекрасної співачки   Вікторії Рожковської «Пісні та романси, що душу зігрівають…», присвячений до великого свята «Дня Перемоги» на якому були присутні студенти КУП НАН України.

Класичні романси, пісні воєнних років та авторські твори  яскраво розкрили самобутній талант Вікторії Рожковської. Артистка з прекрасним голосом, чистим красивого тембру лірико-драматичним сопрано майстерно виконувала композиція за композицією.
    Акомпонували співачці: Національний президентський оркестр, диригент заслужений артист України – С.Золатарьов ; молодий талановитий композитор – В.Варна (гітара),лауреат міжнародних конкурсів – О.Карась (скрипка) ; лауреат міжнародних конкурсів – І.Гусак (фортепіано). Гарним подарунком для слухачів був виступ соліста Національної опери України – О.Жмуденка.

Вечір пройшов на одному диханні. Вдячні слухачі буквально закидали квітами свою улюблену співачку та чудову виконавицю. Прекрасний голос Вікторії Рожковської , різнобічность музичних пристрастей, вміння бездоганно виконати кожну деталь музичного малюнку вокальної партії, щирість, теплота та відвертість почуттів – захопили слухачів, справили великий емоційний вплив та примусили співпереживати всі ситуації музичного сюжету.