Студенти КУП НАН України відвідали Київський Національний театр оперети

8 Листопада, 2012

Студентський актив КУП НАН України у рамках загальноуніверситетського проекту «Крок до прекрасного», відвідав Київський Національний театр оперети.

Танцювально-пластичне шоу «Танго життя» перенесло глядачів в прекрасну романтичну історію двох закоханих . Вона — звичайна дівчина, яка приїхала до великого міста, щоб стати танцівницею. Головний  герой відразу  помічає її та намагається звабити, але горда дівчина відмовляє йому. На них чекає довгий, наповнений різноманітними цікавими подіями життєвий шлях.

Герої подолали  жорстокість мегаполісу, біль та сірість буднів й нарешті  зустрілись, щоб ніколи не розлучатися.

Вистава справила незабутнє враження на студентів. Залу театру  наповнило кохання та вир чуттєвого танцю. Хореографія, музичний супровід, романтична атмосфера змушували серця присутніх прискорюватись. Оплески не змовкали і після закінчення вистави.

Висловлюємо  щиру подякую ректорові КУП НАН України, заслуженому юристу України, професору, заступнику голові союзу юристів України –  Юрію Бошицькому за залучення студентів до культурного життя , що допомагає їм, як представникам інтелігенції, осягнути світ високого мистецтва.