Студенти КУП НАН України відвідали підшефний дитячий будинок «Колиска дитячої надії»

20 Квітня, 2011

У рамках програми «Передай тепло своєї руки маленькій дитині» 16 квітня 2011 року актив студентів КУП НАН України відвідали підшефний дитячий будинок «Колиска дитячої надії».

Вихованці закладу влаштували гостям теплий і щирий прийом, а студенти, в свою чергу, передали дітям іграшки, одяг, книги та багато інших необхідних речей.

Для вихованців «Колиски дитячої надії» старшого віку, студенти запропонували перегляд презентації студентського самоврядування.

Моніторингові ігри на свіжому повітрі, гра в футбол – все це викликало особливу жвавість у спілкуванні студентів та дітей. Вихованці «Колиски дитячої надії» вразили студентів своєю чемністю, привітністю, охайністю і чудовим почуттям гумору. Всі відчували себе потрібними один одному.
     Севастьянов Євген, член фотогуртка, зробив професійно фотосесію даного заходу на добру згадку.

Студенти поділилися своїм теплом та увагою зі своїми найменшими друзями, передали щирі вітання та найкращі побажання в навчанні вихованцям «Колиски дитячої надії» від ректора, професора Юрія Бошицького.

Четвертий рік поспіль у КУП НАН України діє програма «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», започаткована ректором, професором Юрієм Бошицьким. Заклади мають угоду про співпрацю.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї доброї справи!