Студенти КУП НАН України взяли участь у круглому столі «Захист прав людини у контексті можливостей індивідуального доступу до конституційної юстиції»

20 Квітня, 2011

Студенти КУП НАН України 18 квітня 2011 року взяли участь у круглому столі «Захист прав людини у контексті можливостей індивідуального доступу до конституційної юстиції», присвяченому 15-й річниці Конституційного Суду України. Захід відбувся у Київському регіональному центрі Національної академії правових наук України. У ньому взяли участь заступник голови Конституційного Суду, Павло Ткачук, керівник Київського регіонального центру Національної академії правових наук України, Володимир Тихий, судді Конституційного Суду та представники провідних вищих навчальних закладів України.

З вітальним словом до учасників круглого столу звернувся Павло Ткачук, заступник голови Конституційного Суду, кандидат юридичних наук. Він наголосив на актуальності і важливості вирішення питання введення інституту конституційної скарги в Україні, що і стало головною темою подальших доповідей.

Значне місце в роботі круглого столу зайняли дискусії з означеної проблематики. Доповідачі наголошували на необхідності підвищення авторитету Конституції України, Конституційного Суду в очах громадян, адже, введення інституту конституційної скарги дасть змогу будь-якому громадянину України безпосередньо звертатися до Конституційного Суду України для захисту своїх прав та інтересів.

Будемо сподіватися, що цей круглий стіл став суттєвою ланкою у розбудові оновленої і покращеної конституційної системи в Україні і є ще одним свідченням того, що права українських громадян є найвищою соціальною цінністю нашої держави.