Студенти КУП НАН України взяли участь у Лідерському рейтингу серед студентської молоді та вищих навчальних закладів Святошинського району м. Києва

1 Грудня, 2011

22 листопада 2011 року, у центрі культури «Святошин», з нагоди відзначення Дня студента, відбулася урочиста офіційна церемонія нагородження переможців Лідерського рейтингу серед студентської молоді та вишів Святошинського району м. Києва. Даний захід було організовано і проведено управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації за сприянням Народного Депутата України Плотнікова Олексія Віталійовича.

Церемонію відкрили: голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Миколайович Рюмшин, депутат Верховної Ради України Олексій Віталійович Плотніков, заступник голови з гуманітарних питань Наталія Сергіївна Пазенко, начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Володимир Семенович Вовк,  заступник голови Громадської ради при Святошинській РДА Олексій Сергійович Кожевніков, директор департаменту вищої освіти Міністерста освіти і науки, молоді та спорту України Ярослав Якович Болюбаш, депутат Київської міської ради Микола Миколайович Гоцький, голова Святошинської районної партійної організації «Партія Регіонів» Олександр Дмитрович Донець, автор і виконавець, заслужений артист України Гарік Кричевський, керівник Афро-Азіатського центру міжнародної освіти Володимир Кондратевич.
Переможцями у номінаціях Лідерського рейтингу серед студентів ВНЗ району стали:
 – Марія Осядла, студентка V курсу КУП НАНУ в номінації «Молодий політик року»
 – Марта Плавинська, студентка III курсу КУП НАНУ в номінації «Доброчинність року»
 – Віталій Головчук, студент IV курсу КУП НАНУ в номінації «Молодий інтелектуал року».
     З великою радістю студенти сприйняли номінацію переможця «Кумир студентської молоді». У цій номінації відзначено Юрія Ладиславовича Бошицького, ректора, професора, Заслуженого юриста України, заступника голови Союзу юристів України. Квітами та бурхливими оваціями студенти привітали Юрія Ладиславовича.

Всі, хто долучився до вітань номінантів, бажали присутнім цікавого й насиченого життя – як у стінах улюблених вузів, так і далеко за їх межами. Радили, щоб студенти досягали  значних успіхів не тільки  в навчанні, науці, але й у тих сферах суспільства, де можуть якнайповніше розкритися їх таланти й уміння. І, звичайно, здоров’я і бадьорості, щастя й успіхів у всіх починаннях.