Студенти КУП НАН України взяли участь у міжнародній студентській науковій конференції «Другі Харківські студентські кримінально-правові читання»

27 Квітня, 2011

Студенти 3 курсу КУП НАН України 15-16 квітня взяли участь у міжнародній студентській науковій конференції «Другі Харківські студентські кримінально-правові читання», яка присвячена 10-річчю прийняття Кримінального кодексу України. Захід відбувся у стінах Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

У конференції брали участь 183 учасники з України, Росії, Білорусі.

З вітальним словом до учасників читання звернувся ректор університету, президент НАПрН України, доктор юридичних наук, професор Тацій Василь Якович.

Робота конференції проходила в режимі пленарного та секційних засідань. На секціях обговорювалися питання Загальної частини та Особливої частини кримінального права.

Досить гостро проходило обговорення виступів учасників конференції на секції «Питання кримінальної відповідальності за незакінчений злочин, співучасть у злочині та множинність злочинів». Присутніх зацікавила тема доповіді «Деякі питання кримінально-правової кваліфікації дій пособника у злочині, вчиненому у співучасті» Ольги Глушкової, студентки КУП НАН України.

Жвавий інтерес та дискусію на секції «Питання кримінальної відповідальності за злочини проти публічних інтересів держави» викликала доповідь Дмитра Навроцького, студента 3 курсу КУП НАН України на актуальну тему «Кримінально-правова протидія піратству».

Учасники конференції отримали сертифікати за активну участь у міжнародній студентській науковій конференції.

Конференція пройшла у дружній та щирій обстановці, а праці молодих науковців були опубліковані у збірнику.

За дорученням ректора Юрія Бошицького всі витрати, пов’язані з участю у конференції, були забезпечені за рахунок коштів КУП НАН України.