Студенти КУП НАН України взяли участь у організації XXIII Міжнародного конгресу Всесвітньої асоціації юристів

27 Березня, 2009

23-26 березня в Україні було проведено один із найважливіших і найграндіозніших юридичних заходів міжнародного масштабу цього року – XXIII Міжнародний конгрес Всесвітньої асоціації юристів. Мета Конгресу – сприяння міжнародній юридичній громадськості в обміні досвідом та ідеями утвердження верховенства права. Участь у Конгресі взяли кращі юристи 140 країн-членів Всесвітньої асоціації юристів. Чому саме в Києві? Бо цього року Президентом ВАЮ обрано одного із найвидатніших сучасних українських юристів, голову Союзу юристів України, двічі народного депутата України , Почесного Президента Всесвітньої асоціації юристів Валерія Євдокимова.
За проханням Союзу юристів України, дванадцять студентів нашого університету взяли участь у організації Конгресу. Шість безсонних ночей та днів, повних драйву та ажіотажу – але ні краплі втомленості в очах! Тільки завзяті іскорки і щире бажання зробити щось, допомогти, взяти участь…
Але скільки корисного винесли студенти з цього Конгресу! Не тільки нові знання у різних галузях сучасного права, та шляхи вирішення правових питань сьогодення, але й корисні знайомства із такими провідними світовими юристами як Рональд Гринберг (США), Маргарет Ханненберри (Велика Британія), Дх ван Зіл (Південноафриканська Республіка), Пет С. Принсипе (Філліпіни), та Олександр Белоглавік (Чеська Республіка), а також українськими: Миколою Оніщуком, Ніною Карпачовою, Валерієм Євдокимовим, Олександром Пасенюком, Олександром Лавріновичем, Сергієм Вінокуровим та багатьма іншими.
Той неоцінний досвід, який отримали студенти КУП НАН України під час проведення Конгресу, досвід спілкування англійською або українською мовами на юридичні (або не зовсім) теми із юристами з різних куточків світу, досвід організації та швидкого прийняття рішень, – все це стане їм у великій користі у майбутньому. А отримане задоволення і бурхливі враження від XXIII Міжнародного конгресу ВАЮ назавжди залишаться в пам’яті одними з найяскравіших.

Марія Прівальцева
студентка І курсу