Студенти КУП НАН України взяли участь у Першому Київському фестивалі гумору

2 Квітня, 2012

На доручення ректора, професора, Заслуженого юриста України, заступника голови Союзу юристів України Ю.Л.Бошицького 01 квітня 2012 року студенти Київського університету права НАН України взяли участь на Хрещатику в Першому Київському фестивалі до Дня гумору «Київ – столиця здорового гумору», який проходив за ініціативи молодіжних громадських організацій. Організатором заходу виступило Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту за підтримки Київської міської державної адміністрації.
     День гумору по-різному святкують у багатьох країнах світу. Київський фестиваль гумору – унікальне свято, яке вперше проводилося у столиці. За умовами організаторів заходу палатки учасників заходу повинні були оформлені шаржами, стінними газетами.Надія Палько, Іванна Капітанчук, студентки  IV курсу та Тетяна Берлінова, студентка ІІІ курсу презентували виготовлені ними шаржі та стінні газети.

На головній сцені, яка була розташована на східцях КМДА, у концертній програмі заходу взяли участь Марія Скачко, студентка І курсу КУП НАН України та фольклорний гурт «Рожаниця» під керівництвом Шаркової Інни, організатора культурно-дозвіллєвої діяльності університету.
     Для мешканців столиці та її гостей інформацію про навчально-виховний процес, буклетну продукцію презентували Олег Піменов і Максим Михальов, студенти ІІ курсу.

Студенти КУП НАНУ щиро вдячні ректору, професору Ю.Л. Бошицькому та В.С.Вовку за надану можливість і особисту підтримку щодо участі студентів Київського університету права НАН України в Першому Київському фестивалі гумору.