Студенти КУП НАН України взяли участь у роботі круглого столу «Політична система України: сучасний стан та перспективи розвитку»

16 Грудня, 2011

15 грудня делегація Київського університету права НАН України на запрошення  ректора Юрія Ладиславовича Бошицького взяла  участь у  круглому столі  «Політична система України: сучасний стан та перспективи розвитку», який відбувся  в рамках спільного проекту Національної академії правових наук України, Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України та Київського університету права НАН України «Тенденції та перспективи розвитку політичних систем і державності України та Республіки Білорусь».
    Захід, у якому взяли участь науковці Інституту держави і права  ім.В.М. Корецького  НАН України, Київського  регіонального центру Академії правових наук України, Київського університету права НАН України, відбувся  в приміщенні  Київського регіонального центру Академії правових наук України.

З рядом цікавих доповідей виступили провідні вітчизняні  науковці, які висловили свої погляди з актуальних питань щодо виборчого процесу, народного волевиявлення, впливу конституційного процесу на формування політичної системи України.
Юрій Ладиславович Бошицький, ректор КУП НАНУ, професор, Заслужений  юрист України, зазначив, що в умовах глобалізації та євроінтеграції політична система України потребує вдосконалення. Він зосередив увагу присутніх студентів на тому, що їхня участь в даному заході знакова, оскільки вони є свідками та учасниками обговорення найактуальніших  проблем держави, у вирішенні яких у подальшому їм доведеться безпосередньо  брати участь.
   У вітальному слові академік НАН України та НАПрН України, директор Інституту держави і права Юрій Сергійович Шемшученко наголосив:«За сучасних динамічних умов модернізації політичної системи України виникла необхідність сформулювати концептуальні підходи до розуміння її принципів та основних напрямків».
    Доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України О.В.Скрипнюк зосередив увагу присутніх на тенденціях та перспективах розвитку політичних систем і державності України та Республіки Білорусь, актуальності дослідження цих питань в сучасній правовій науці.

Увагу присутніх привернула виставка наукових праць Київського університету права НАН України та мультимедійна презентація університету.
    Після закінчення обговорення доповідей відбулося підведення підсумків круглого столу, де більшість учасників дійшли єдиної думки про те, що саме громадянське суспільство та його інститути повинні стати визначальними факторами оновлення та удосконалення політичної системи України.