Студенти КУП НАН України взяли участь у роботі XVI Міжнародної науково-практичної конференції у м. Ялта

14 Вересня, 2010

З 06 по 09 вересня 2010 року в м. Ялта відбулася XVI Міжнародна науково-практична конференція на тему «Актуальні проблеми інтелектуальної власності», в якій взяли участь студенти ІІІ курсу КУП НАН України Безсмертний Максим, Слєсарєва Маргарита і Дроздович Ольга студентка ІV курсу.

На конференції, окрім вітчизняних експертів, брали учать представники 16 країн світу, а саме: Казахстану, Туреччини, Ізраїлю, Молдови, Польщі, Російської Федерації, Словенії, Грузії, Швейцарії, Киргизстану, Угорщини, Македонії, Великої Британії, Узбекистану, Білорусії та США.
Це свідчить про те, що дана конференція з питань інтелектуальної власності в Україні стала справді тим міжнародним майданчиком, де дискусія з проблем інтелектуальної власності носить не суто внутрішньодержавний, а міжнародний характер.

На конференції було розглянуто багато актуальних питань з проблематики інтелектуальної власності, були висловлені новаторські думки у сфері авторського і патентного права, розглядався міжнародний досвід регулювання питань інтелектуальної власності.

На конференції студенти КУП НАН України ознайомилися з новаторськими ідеями провідних експертів в галузі інтелектуальної власності, мали змогу поспілкуватися з представниками Всесвітньої організації інтелектуальної власності, поглибили свої знання з авторського і патентного права.