Студенти КУП НАН України взяли участь у роботі Загальних зборів Відділення історії, філософії та права НАН України

12 Квітня, 2012

На запрошення ректора, професора, Заслуженого юриста України, заступника голови Союзу юристів України Ю.Л. Бошицького студентський актив КУП НАНУ 11 квітня 2012 року мали нагоду бути присутніми на Загальних зборах членів бюро Відділення історії, філософії та права Національної академії наук України, які були присвячені підсумкам наукової діяльності установ Відділення в 2011 році та перспективам розвитку фундаментальних і прикладних досліджень у галузі соціологічних наук, виборам директора Одеського археологічного музею НАН України, виборам кандидатів у дійсні члени (академіки) і члени-кореспонденти НАН України.

До питань порядку денного були винесені наступні питання: вручення дипломів лауреатам премій та грамот НАН України молодим ученим та студентам, про підсумки наукової діяльності установ Відділення у 2011 році та перспективи розвитку фундаментальних і прикладних досліджень у галузі соціогуманітарних наук.
Науковими доповідями, які були висвітлені науковцями були: “Соціальна відповідальність як основна цінність у модернізації українського суспільства”. Доповідач – д. філос. н. А.М. Єрмоленко, “Політика пам’яті та модернізацій ні процеси в сучасній Україні”. Доповідач – д.і.н. Ю.І. Шаповал, “Реформи і модернізація в КНР: попередні підсумки та перспективи.” Доповідач – к.і.н. В.О. Кіктенко, “Актуальні проблеми модернізації системи адміністративно-територіального устрою.” Доповідач – д.політ.н. І.О. Кресіна.

Серед почесних гостей зборів Відділення були присутні: голова ВРУ В.Литвин, ректори провідних вишів столиці, директори Інститутів НАН України, та інші.
     Студенти висловлюють слова вдячності ректору, професору Ю.Л. Бошицькому за надану можливість бути присутніми серед когорти провідних науковців України.