Студенти КУП НАН України взяли участь у соціальному ток-шоу “Віра. Надія. Любов”

14 Квітня, 2011

За дорученням ректора Київського університету права НАН України, професора Бошицького Юрія Ладиславовича 13 квітня 2011 року студенти 1 – 3 курсів Київського університету права НАН України були гостями на Першому Національному каналі, соціального ток-шоу ” Віра. Надія. Любов”. Ведучими програми були Ілля Ноябрев та заслужена артистка України Тетяна Цимбал, які глибоко зворушили присутніх.

Назва проекту не випадкова і має символічне підґрунтя: благаючи про допомогу, людина ВІРИТЬ, що їй допоможуть і до останнього не втрачає НАДІЮ, а без ЛЮБОВІ не було б життя на Землі. Ця передача допомагає кожному розбудити в своїй душі співчуття до ближнього.
    Участь у цій програмі є надзвичайно важливою, вона дозволить сформувати в університеті особистість сучасного фахівця, виховати етичну культуру юристів. Лише людина, яка будує свою професійну діяльність на моральних нормах, що базуються на принципах добра, честі, правди і справедливості, може допомогти іншій людині, вирішити її долю.

Юрист, походить від лат. “справедливість”, а тому його висока порядність, чесність, безкорисливість, об’єктивність, вдумливий підхід до кожної деталі справи, постійне прагнення до самовдосконалення повинні бути невід’ємними рисами майбутніх фахівців.

Студенти КУП НАН України не залишилися байдужими до жодного героя програми, а на підтримку Японії, у зв’язку з трагедією, викликаною руйнівними наслідками землетрусу і цунамі, студенти принесли в студію виготовлені власноруч білі журавлики, які символізують мир, спасіння, життя.

Інформацію підготувала
Червінська Наталія