Національна академія наук України Київський університет права

Студенти КУП НАН України взяли участь у соціальному ток-шоу «Віра. Надія. Любов»

20 Вересня, 2011

   За дорученням ректора Київського університету права НАН України, професора Бошицького Юрія Ладиславовича на початку 2011 – 2012 навчального року студенти Київського університету права НАН України взяли участь у соціальному ток-шоу Першого національного каналу «Віра. Надія. Любов.».
     Назва проекту не випадкова і має символічне підґрунтя, адже благаючи про допомогу, людина ВІРИТЬ, що їй допоможуть і до останнього не втрачає НАДІЮ, а без ЛЮБОВІ не було б життя на Землі.
     У соціальному ток-шоу «Віра. Надія. Любов.» студенти КУП НАН України взяли участь не лише як глядачі, а безпосередньо, як учасники ток-шоу. Доктор права Петро Річард Костів, який на запрошення ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького, в рамках меморандуму, підписаного між Київським університетом права НАН України та Асоціацією Українсько-Американських адвокатів, викладає курс з права Сполучених Штатів Америки в КУП НАНУ був запрошений на програму в якості експерта. До нього приєднались: адвокат Тетяна Монтян; український журналіст, громадський та політичний діяч, актор Микола Вересень та інші.
   У даній програмі досліджувалися гострі, проблемні ситуації, які активізують пізнавальний інтерес, формують певні навички для застосовування їх у практичній діяльності майбутніх юристів. Зокрема, вирішувалися проблеми пов’язані з благодійністю, розглядалася справа про поділ нерухомого майна між батьком та сином, яка викликала бурхливі дискусії між юристами та присутніми на ток-шоу експертами. Проблематика, яка розкривалася в даній справі, поради, бачення, позиції, які щодо неї надавалися, – є помічними при вирішенні численних ситуацій, які виникають на практиці при застосуванні Сімейного та ЦК України.

     Участь у цій програмі є надзвичайно важливою, адже юрист, походить від лат. “справедливість”, а тому його висока порядність, чесність, безкорисливість, об’єктивність, вдумливий підхід до кожної деталі справи, постійне прагнення до самовдосконалення повинні бути невід’ємними рисами майбутніх фахівців.