Студенти КУП НАН України взяли участь у соціальному ток-шоу «Віра. Надія. Любов»

6 Жовтня, 2011

Київський університет права НАН України та Перший національний телеканал уклали угоду про співпрацю. Студенти університету мають змогу бути постійними  учасниками соціального ток-шоу «Віра. Надія. Любов» із ведучими Тетяною Цимбал та Іллею Ноябрьовим.

Даний проект має глядацький інтерес і велике соціальне значення, адже його мета допомогти сім’ям із дітьми, які опинилися у скрутному становищі. Кожна ситуація, яка розглядається в студії, має можливість одержати професійну допомогу від юристів-практиків, психологів, правозахисників, депутатів. Для студентів участь у даному проекті дає можливість підвищити теоретичні та практичні знання для подальшої участі у роботі юридичної клініки «Фенікс».