Студенти КУП НАН України взяли участь у Студентському параді вишів м.Києва

23 Листопада, 2011

У рамках відзначення Міжнародного дня студента у м. Києві 17-19 листопада 2011 року було проведено низку заходів. Студенти КУП НАНУ за дорученням ректора, професора Юрія Бошицького взяли участь в Інноваційному молодіжному форумі та Студентському параді.
     Студентський парад, який в Україні відбувся вперше на вул. Хрещатик, очолювали прапороносці вишів столиці. Кирилу Веремєєву, студенту І-го курсу КУП НАНУ було довірено нести прапор університету. Колону учасників параду здобули право очолити спортивні команди: збірна футбольна команда та команда жіночого регбі «Ангели права». Понад 50 найактивніших студентів І-IV курсів гідно представили свій університет.

У розгорнутих палатках студенти надавали інформацію про умови вступу до навчальних закладів (проводили профорієнтаційну роботу).
     З вітальними словами до учасників параду виступили зі сцени заступник голови Київської міської державної адміністрації Леонід Новохатько, перший заступник голови Державної служби молоді та спорту України Сергій Глущенко, начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Володимир Вовк, начальник Головного управління освіти і науки Віра Горюнова та Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валерій Танцюра.

На двох сценах, встановлених на вул. Хрещатик та Майдані Незалежності, мали змогу виступити студентські творчі колективи, серед яких були студентки КУП НАНУ  Дімітрова Юлія та Сіончук Юлія. Ідея даного  заходу – якомога повніше та яскравіше презентувати кожен ВНЗ, який долучився до проведення заходів міста.