Студенти КУП НАН України взяли участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Адміністративне право України: стан і перспективи розвитку»

26 Вересня, 2011

23-24 вересня 2011 р. відбулась VІ Міжнародна науково-практична конференція «Адміністративне право України: стан і перспективи розвитку», яка проводилась на базі Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України за підтримки Інституту правової політики, Юридичної фірми «Салком» та Міжнародної громадської організації «Діалог-Мир».

В роботі конференції взяли участь провідні вчені та практики в галузі адміністративного права України, Росії, Білорусії, Молдови, народні депутати України, представники вищих органів виконавчої влади, правоохоронних органів, міжнародних громадських організацій.
     Також слід відзначити участь у роботі конференції Голови Вищого адміністративного суду України, к.ю.н. Пасенюка О.М., Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, заслуженого юриста України Самсіна І.Л.

Під час роботи конференції обговорювалися наступні проблем, зокрема: реформування українського адміністративного права та розвиток вітчизняної доктрини адміністративного праворозуміння; проблеми правового забезпечення адміністративної реформи в Україні, модернізація системи органів виконавчої влади; теоретичні та прикладні проблеми організації та правового регулювання державного управління; євроінтеграційні аспекти розвитку адміністративного права та державного управління в Україні; вдосконалення правового регулювання держаної служби, адміністративних процедур, публічних та адміністративних послуг; законність і державний контроль в державному управлінні, проблеми розвитку інститут адміністративної відповідальності; проблеми розвитку адміністративного процесу та адміністративного судочинства.

Під час конференції відбулась презентація книги в пам’ять відомого українського вченого у галузі державного управління та адміністративного права, доктора юридичних наук, професора, академіка Національної академії правових наук України, Заслуженого юриста України В.Б.Авер`янова.
     Київський університет права НАН України на конференції представляла делегація у складі ректора, професора Бошицького Ю.Л., проректора з гуманітарної освіти та виховної роботи Левківської Г.П., помічника проректора з наукової роботи Бовсуновської І.Г. та студентів університету, про що було особисто відзначено на пленарному засіданні директором Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, академіком НАН України Шемшученком Ю.С.

Учасники конференції мали можливість усвідомити ключову роль адміністративного права у демократизації українського суспільства та оптимізації системи державного управління.