Студенти КУП НАН України взяли участь у відзначенні Дня визволення м. Києва від фашистських загарбників

8 Листопада, 2010

6 листопада 2010 року відбулася зустріч з Радою ветеранів Святошинського району м. Києва (мікрорайон №8) та студентським самоврядуванням КУП НАН України з нагоди святкування 67-ої річниці визволення столиці від фашистських загарбників.

До складу робочої групи від КУП НАН України ввійшли: Осядла Марія, президент студентського самоврядування; Юлія Войтенко, перший заступник президента студентського самоврядування; Марта Плавинська, голова комітету інформації; Кулик Олена, заступник голови комітету інформації; Михальов Максим, студент 1 курсу, навчальна група Д-14, юний поет; від клубу фотохудожника – Влада Алєксєєнко та Ярослав Шевченко; від професорсько-викладацького складу – Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти і виховної роботи, та кандидат філософських наук Лім Лариса, куратор навчальної групи Д-14. Дідусь Лариси Лім брав участь у запеклих боях за визволення м. Києва.

З вітальним словом до присутніх звернувся Полухін Сергій Михайлович, Голова Ради ветеранів Святошинського району, мікрорайону №8: «…мы знаем, что на фронте и в тылу у каждого из Вас были родные Вам люди. У каждого из них был свой Сталинград, своя Малая Земля, свой Киев…Но за спиной у каждого из них была Родина, был отчий дом…И сегодня наш священный долг – назвать каждого, кто в грозные годы Великой Отечественной войны с оружием в руках защищал и освобождал родную землю».
На заході було урочисто підписано Меморандум про співпрацю між Головою Ради ветеранів Полухіним Сергієм Михайловичем та президентом студентського самоврядування КУП НАН України Осядлою Марією.
Голова комітету інформації Марта Плавинська в своєму вітальному слові наголосила на тому, що двері університету завжди відкриті для шановних ветеранів, а Президент студентського самоврядування Марія Осядла запропонувала звертатись до юридичної клініки КУП НАН України «Фенікс» за безкоштовними юридичними консультаціями.

Максим Михальов декламував власну поезію, присвячену подіям грізних воєнних років.

За дорученням ректора студенти передали учасникам зборів понад 100 запашних, духмяних пиріжків, електрочайник, чайний посуд та медичну аптечку з ліками.

Голова ради ветеранів Святошинського мікрорайону № 8 Полухін Сергій урочисто вручив активу університету реарітетні подарунки: копію газети «Правда» № III (9882) від 10 травня 1945 року (четвер) та інші знакові подарунки.

Учасники хору «Солдатська слава» при Раді ветеранів Святошинського району для присутніх виконали такі пісні як «Моя Україна», «Невідомий солдат», «Баллада о красках» та популярні пісні військових років.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих під час Великої Вітчизняної війни…