Студенти КУП НАН України взяли участь у відзначенні Міжнародного дня захисту дітей на базі підшефного дитячого будинку «Колиска дитячої надії»

3 Червня, 2013

Міжнародний День захисту дітей широко відзначається в Україні. Це не дивно, адже до дітей в будь-якій країні відношення однакове — як до майбутнього держави.
     За дорученням Ю.Бошицького, ректора, професора, заслуженого юриста України, заступника Голови Союзу юристів України, студенти КУП НАН України взяли участь у відзначенні Міжнародного дня захисту дітей на базі підшефного навчально – виховного  закладу дитячого будинку «Колиска дитячої надії».

Протягом місяця у КУП  НАНУ проходила благодійна акція. Студенти, професорсько-викладацький склад університету,  працівники Укрзалізниці, які проходили курси підвищення кваліфікації на базі КУП  НАНУ долучилися до соціального проекту.
     Програма «Передай тепло своєї руки маленькій дитині» надає студентам глибоко усвідомити, що від кожного із нас залежить майбутнє нашого суспільства, допомагає привернути увагу громадськості до існуючої в сучасному суспільстві проблеми дефіциту добра, співчуття, милосердя. Представники студентського активу презентували подарунки для ігрової кімнати, та спроектований ними буклет «Мої права», де висвітлили основні права дитини, закріплені у конвенції про права дитини, проголошеної Генеральною Асамблеєю ООН 20.02.1989 року.

Зустріч із маленькими друзями дитячого будинку завжди радість і свято для кожної із сторін. Мета проведення часу із вихованцями – збагачення  розвитку світогляду маленьких друзів, щиросердечне , тепле спілкування.
     У КУП НАН України сьомий рік поспіль під особистим патронатом ректора Ю.Бошицького діє благодійна загальноуніверситетська програма «Передай тепло своєї руки маленькій дитині».

Довідка:
Свято було засновано на сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок в Москві 1 червня 1949, а  через рік його відзначили в 51 країні світу.