Студенти КУП НАН України взяли участь у всеукраїнській акції «Об’єднай два береги Дніпра на мосту Патона на День Соборності!»

23 Січня, 2011
      Студенти Київського університету права НАН України 22 січня 2011 долучилися до всеукраїнської акції «Об’єднай два береги Дніпра на мосту Патона на День Соборності!»

Беручи приклад із першого «живого» ланцюга 1990 року, 22 січня 2011 вчергове кияни та гості столиці взялася за руки на мосту імені Патона, щоб символічно утворити «живий ланцюг», як символ злуки УНР та ЗУНР. Учасники акції розділилися на дві великі групи і сходилися до центру мосту з двох берегів, щоб об’єднатися посередині, символічно поєднати два береги Дніпра.

Головна мета цієї акції – об’єднання українців під національним прапором. Акція не була політичною, єдиною дозволеною символікою на ній була державна.

Особливістю столичної акції став 30-метровий державний прапор, утворений за допомогою усіх учасників та можливість доєднатися до акції «Причепи стрічку – доєднайся до святкування Дня Соборності!».

Паралельно київському дійству, «живий» ланцюг було утворено і в інших містах по всій Україні.

Ми пам’ятаємо свою історію!

Прес-Інформ