Студенти КУП НАН України взяли участь у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою!» («Lets Do it Ukraine!»)

18 Квітня, 2011

16 квітня 2011 року студенти КУП НАН України взяли участь у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою!» (Lets Do it Ukraine!), яка є частиною міжнародної ініціативи «Lets do it world», заснованої у 2008 році в Естонії і проводиться під егідою Програми «Волонтери ООН в Україні».

Мета даної акції – не просто прибрати країну, а й, в першу чергу, донести, що від кожного із нас залежить гармонія людини і природи, що краса природи в наших руках.

Разом зі студентами в акції взяли участь: Руденко Олександр Миколайович, працівник відділу контролю за благоустроєм Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації, Богинич Ольга Любомирівна, працівник Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Після завершальних робіт з благоустрою визначених територій, в кафе університету, студенти смакували козацький куліш та духмяні пиріжки.