Студенти КУП НАН України взяли участь у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою» та акції телеканалу Сіті «Повернемо Києву статус найзеленішої столиці Європи»

17 Квітня, 2011

16 квітня 2011 року студенти КУП НАН України взяли участь у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою», яка стартувала об 11 годині.

До акції долучилися професорсько-викладацький склад, працівники та понад 75 студентів Київського університету права НАН України. З вітальним словом до студентів звернулися: Богинич Ольга Любомирівна, представник Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України; Чернецька Олена Василівна, проректор з наукової роботи; Левківська Галина Петрівна, проректор з гуманітарної освіти і виховної роботи; Руденко Олександр Миколайович, працівник відділу контролю за благоустроєм Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації.

Студенти отримали паспорт-завдання для прибирання довкілля, пакети для сміття, рукавички та інвентар. Дівчата та хлопці були розділені на команди та старанно прибирали територію вул. Семашка, прилеглу територію до КУП НАН України.

Учасники акції посадили 10 смерек-красунь, а також близько 15 кущів троянд.

Після завершальних робіт з благоустрою визначених територій, в кафе університету, студенти смакували козацький куліш та духмяні пиріжки.

Фото на згадку